1 Yaş Doğum Günü Süsleri

0 1.311

1 YAŞ DOĞUM GÜNÜ İÇİN RENKLİ FİKİRLER.

Bebeğimizin ilk yaşını tamamlaması ile 1 yaş doğum gününü süsleme, çok heyecan vericidir. Bu heyecanınıza ortak olmaktan mutluyuz. 1 yaş doğum günü süslemeleri ile alakalı tüm fikirlere sitemizden sahip olabilirsiniz.

1 Yaş doğum günü süslemelerinin önemi.

Doğum günü süslemelerinin en önemlilerinden biride 1 yaş doğum günüdür. Dünyaya gelişlerinin, hayata merhaba deyişlerinin ilk yılıdır. Bu özel gün de ihtiyacınız olabilecek tüm süsleme ürünlerini bir arada sitemizden bulabilir kolayca satın alabilirsiniz.

bir yaş doğum günü partisi ile ilgili görsel sonucu

İlk yaş doğum günü için nasıl süsler almalıyım?

Sizler için süslemede kullanacağınız ürünlerden bazılarını şöyle sıralayabiliriz; balonlar,  tabak bardak, asma süsler, fenerler, özel mekan dekor süsleri, asmalı süsler, konfetiler, masa düzeni için gerekli birçok malzemeler vardır. Asma kağıt süsler, renkli süsler,1 yaş temalı kürdanlar, 1 yaş ile ilgili çeşitli figürler ve yazılar içeren kişiselleştirebilir özel süsler, yelpazeler, duvar süsleri, pasta süsleri, 1 yaş temalı bardak ve tabaklar, 1 yaş yazılı resim çerçeveleri gibi daha birçok çeşit. Tüm süsler ve süslemeler kız ve erkek çocukları için mevcuttur.

 

1 yaş doğum günü süsleri alırken yapmanız gerekenler!

one year party decorations ile ilgili görsel sonucu

 

Unutulmaz bir doğum günü ve kusursuz bir eğlence için ihtiyacınız olan tüm süsleri bol çeşit ve uygun fiyatlarla Parti Dükkanım dan bulmanız mümkündür. Doğum günü evde yada mekanda olsun fark etmez, önce alanda keşif yapmak gerekir. Alanın büyüklüğüne göre süs seçimi her zaman işinizi kolaylaştıracaktır. 1 yaş doğum günü süslemelerini birkaç madde ile ele alabiliriz.

1- Masa süslemeleri

1 yaş doğum günü süslemeleri için masa düzeni önemliler arasındadır. Masamıza masa örtüsü, tabak bardak, peçete ve diğer aksesuarları yerleştirelim. Masa önüne güzel bir kumaş ve tül ile dekor hazırlamak masayı ihtişamlı kılacaktır. Kek, kurabiye gibi yiyecekler küçükler ve büyüklerin iştahını kabartmaktadır. 1 yaşa özel kek, kurabiye tasarlayabilirsiniz. Küçük pasta süslemeleri ile de iştahları biraz daha kabartabiliriz. Masamız için ufak ufak stantlar kurabiliriz. Bunlardan birkaçı olarak kek standı, şeker standı ve pasta standı diye sıralayabiliriz.

1-yas-dogum-gunu-masa-suslemeleri
1-yas-dogum-gunu-masa-suslemeleri

2- Mekanın süslenmesi

Balonlar her zaman mekan süslemeleri için ilk sırasını korumaktadır. 1 yaş balonları ve uçan harf, rakam folyo balonlar ortama canlılık verecektir. İlk yaşım yazılarını masa arkasına fon olarak kullanabiliriz. Masa arkası fon için yine papatya balonlar ile zenginleştirebiliriz. Gülen yüz folyo balonlar da etkileyici olacaktır. Balon seçimi yaparken ayıcık, biberon, balık gibi figürler sevimli hayvanlar mükemmel olacaktır. Renkli ponpon süsler, kağıt zincir süsler, yelpaze ve asmalı süsler ile unutulmaz bir anı oluşturabilirsiniz.

 

one year party decorations ile ilgili görsel sonucu

 

1 yaş doğum günü süsleri ile hayallerinizdeki süslemeleri yapmanız artık çok kolay. Bebeğiniz için unutulamaz bir anı hazırlamak sizleri de mutlu edecektir.

 

one year party decorations ile ilgili görsel sonucu

1 Yaş doğum günü için seçiminizi bizden yana yaptığınız için teşekkür ederiz. 1 yaş doğum gününüz unutulmaz hayalleriniz gerçek olsun.

1 yaş temalı parti süslerini incelemek ve online sipariş vermek için iletişim bölümüne tıklayınız.

1 Yaş Doğum Günü Süsleri için arama terimleri;

1 yaş doğum günü fikirleri
1 yaş doğum günü hazırlıkları
1 yaş doğum günü malzemeleri en ucuz
1 Yaş Doğum Günü Süsleri
1 Yaş Doğum Günü Süsleri fiyatları