Cars Parti Malzemeleri

0 677

SEVDİKLERİNİZİ DOĞUM GÜNÜNDE SEVİNDİRİN

Sevdiklerimiz bizim için özeldir her anımızı onlarla geçirmek ve anılarımızın unutulmaz olmasını isteriz. Bu unutulmaz anılardan biride doğum günleridir. Sevdiklerimiz ve çocuğumuzun mutlu olması için, onlara sürpriz bir doğum günü hazırlayabiliriz. Çocukların ve büyüklerin ilgisini ve sevgisini kazanmış olan Şimşek Mcqueen, parti malzemeleri ile aramızdadır. Güzel bir doğum günü planlaması yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Cars parti malzemeleri ile ilgili aramış olduğunuz tüm ürünleri sizler için bir araya topladık.

Sizlere değişik mekanlardan, değişik konseptlerden farklı süsleme örneklerini aşağıda resimler ile anlatacağız. Mesela bir mekanda doğum günü yapmak istiyorsunuz mekan da uygunsa eğer sağlı sollu uçan balonlardan bir yürüme yolu yapabilirsiniz.

cars temalı doğum günü konsepti
cars temalı doğum günü konsepti

Arabalar temalı bir doğum günü için neler yapabilirim?

Cars parti malzemeleri olarak birçok farklı seçeneklerimiz mevcuttur. Siz sadece doğum gününü yapacağınız kişinin zevklerine veya kafanızda yapmak istediğiniz süslemeye odaklanmalısınız.
İşe masa süslemelerinden başlayabilirsiniz. Bunun için öncelikle doğum günü partisine gelecek olan kişi sayısını belirlemeniz gerekmektedir. Doğum gününe gelecek kişi sayısını belirlediniz masayı ona göre dekore ettiniz her şey tamam. Sıra geldi doğum günü süslerine;

 

Cars temalı doğum günü malzemeleri
Cars temalı doğum günü malzemeleri

Kırmızı, sarı, siyah, beyaz ve mavi krapon süslerden kendiniz güzel bir kapı süsü yapabilirsiniz. Hem eğlenceli bir o kadar da marjinal ve maliyeti düşük. Davetlilere çok özel bir süsleme ile onlara daha önce hiç görmedikleri bir süsleme hazırlığı yapın ve şaşırtın.

Cars temalı doğum günü süslemeleri
Cars temalı doğum günü süslemeleri

Örneğin çok sevdiğiniz oğlunuza ve ya eşinize parti yapacaksınız, ister araba modeli olsun isterseniz başka bir tema olsun öncelikle aradığınız ürünleri tek bir yerden temin etmeniz gerekir. Tek bir yerden bir çok ürünü bulmanız kafa karışıklığını ortadan kaldırmanızı sağlayacaktır. Bunun yanı sıra kontrolü elde tutmuş olacaksınız. Parti Dükkanım olarak sizlere, doğum günü için aradığınız tüm detayları tek bir yerden temin etme fırsatını sunuyoruz.

 

Cars temalı doğum günü süslemeleri
Cars temalı doğum günü süslemeleri

En güzel balon çeşitleri Parti Dükkanım da!

Cars doğum günü süslerinin başlıca vazgeçilmezi balonlardır. Bu alanda bir çok balon çeşidimiz mevcuttur. Gerek lateks arabalar baskılı balon olsun gerekse Lisanslı Cars temalı folyo balonlar olsun hem çeşitlilik hem de kaliteyi bir arada bulmanız mümkün değildir. Sadece Cars ile ilgili onlarca balon çeşidimiz bulunmaktadır. Yine temaya uygun renkli standart ve sedefli balonlarımız dan alıp aklınızda olan güzel tasarımlar yapabilirsiniz.

 

Cars temalı doğum günü
Cars temalı doğum günü

Masamızı kişi sayısına göre Cars temalı tabak, bardak, peçete, masa örtüsü ile süsleyip çatal, bıçakları düzenlice yerleştirdik, süsleri yerli yerine takıp takıştırdık yavaş yavaş bir şeyler ortaya çıktı. Sıra geldi sunumlara sunum çok önemlidir.

Davetlilere Güzel bir sunum yapmak için…

Davetlilere güzel bir sunum yapmak için gerekli tüm süsleme ürünlerini bizden temin edebilirsiniz. Doğum günü tarihine hangi mevsimde olacaksa ona göre konseptler belirlemelisiniz. Mesela kapalı bir ortamda yapacaksınız doğum gününü mısır kutularını bizden temin edip patlamış mısır ile masanıza sunum hazırlayabilirsiniz. Sıcak havalarda buz gibi limonata ile satışını yaptığımız artistik pipetler alarak görsel şölen sergileyebilirsiniz. Cars temalı kek standı ve muffin kek kalıplarımız ile masada güzel bir ortam hazırlayıp ayrıca yerden tasarruf edebilirsiniz. Su şişesi bandından cupcake süslerine, süslü kürdanlardan gelen çocuklara verilecek hediyelere kadar aradığınız tüm detaylar sadece Parti Dükkanım da! Hemen web sitemizi inceleyerek bu güzel ürünler stoklarda iken sahip olun.

 

Cars temalı doğum günü süslemeleri
Cars temalı doğum günü süslemeleri