Frozen Partisi

0 367

Frozen Partisi; Anna Elsa, ve sevimli arkadaşlarına katılmak ve çocuğunuzun doğum gününü kutlamanız için hazırız. Disney Frozen Parti Paketleri Sven, Kristoff ve Olaf gibi Çocuğunuzun en sevdiği karakterlerine sahip, resmi lisanslı parti malzemeleri ile aradığınız her şey Parti Dükkanım da bulunmaktadır. Bu parti konsepti ile çocuğunuzun doğum gününü en güzel şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu hayal dünyasına siz yetişkinlerde hazırlık yaparken dahil olabilirsiniz.

Karlar ülkesi animasyon filmi çocuklar ve yetişkinler tarafından takdir ve beğeni almış uzun süreli bir fenomen haline gelmiştir. Ve halen devam etmektedir. Çocuklarınız bu filmi Sevimli Olaf kardan adam, ren geyiği ve Anna Elsa kız kardeşler arasında bir bağ kurdular. Bu güzel anı ve sevimli kahramanları doğum gününde onların parti malzemelerini alarak yeniden o sihirli anları yaşama zamanı!
Şimdi gelelim bu güzel partiyi kusursuz bir şekilde planlamaya. İlk defa böyle bir parti hazırlamak çok zordur ve tecrübe ister. Çok şanslı olarak Parti Dükkanım ile tanıştınız, ihtiyacınız olan tüm karlar ülkesi (Frozen) Parti malzemelerini sizlere sunmaktayız. Strese girmeden, çok kolay bir şekilde güzel bir doğum günü planlayabilirsiniz.

 

frozen doğum günü seti
frozen doğum günü seti 16 kişilik

Frozen 16 Kişilik Full Ekonomik Parti Seti içeriğindeki malzemeler;
Frozen Tabak : 16 Adet
Frozen Bardak : 16 Adet
Frozen Peçete : 20 Adet
Frozen Masa Örtüsü : 1 Adet
Frozen Flama Bayrak 2 m. : 1 adet
Frozen İyiki Doğdun Yazısı 2 m. : 1 adet
Frozen Balon : 20 adet
Frozen Hatıra Çerçevesi 70×100 cm : 1 adet
Frozen Pinyata+Pinyata Sopası : 1’er adet
Frozen Pipet : 20 adet
Fuşya PonPon Süs : 1 adet
Mavi Ponpon Süs : 1 adet
Beyaz Ponpon Süs : 1 Adet
Fuşya Plastik Çatal : 25 adet

frozen doğum günü seti
frozen doğum günü seti

İlk olarak sizler için Önceden tasarlanmış parti paketlerini inceleyebilir ihtiyacınız olanı seçebilirsiniz. Buna ilave olarak yan ürünleri ve diğer Frozen parti ürünlerini alabilirsiniz. Size sadece doğum günü partisine katılacak kişi sayısını ve mumları üflemek kalacaktır. Aradığınız tüm detayları size sunmaktayız. Kısaca olarak; süslerden balonlara, parti setlerinden gelecek olan davetlilere vereceğiniz küçük hediyelere, pinyatadan masa süslerine kadar aradığınız her şey Parti Dükkanım da…

frozen-parti-susleri-dekorasyon
frozen-parti-susleri-dekorasyon

 

frozen-parti-susleri-dekorasyon
frozen-parti-susleri-dekorasyon

Disney Frozen olarak gelen davetlilere hediye neler verebilirim? Frozen temalı not defteri, rozetler, tüylü simli kalemler, anahtarlık, stickerlar,  simli parlak tükenmez kalemler, Frozen temalı sosyete şekeri ve buna benzer ürünleri doğum gününe gelecek olan davetlilere verebilirsiniz.
Frozen Temalı Parti Malzemeleri En bol çeşit ve en uygun fiyatlarla Sadece Parti Dükkanım’da . Frozen  doğum günü süslerine dair ne ararsanız  mağazamızdan veya online mağazamızda hazır olarak bulabilirsiniz.

 

Frozen Parti Malzemeleri tanıtım videosu;