Minions Partisi

2 653

Minions Partisi; Minionlar sevimli mi sevimli tatlı sarı minik afacanlar…Minions Parti Malzemeleri Kendilerine özgü konuşmaları ve aceleci şirin hareketleriyle yediden yetmişe herkesin gönüllerine taht kurmuştur. Çılgın ekip minions rush doğum günlerinizi de çılgın hale getirmek için en güzel parti malzemeleri ile partidükkanım da. Partinizi çılgın ve sıradışı hale getirmek istiyorsanız minions rush parti malzemelerini tercih etmelisiniz. Siz de çocuğunuzun bu serüvenin en çılgını olmasına ne dersiniz?

 

Minions Parti Malzemeleri

Minions kurabiyeleri 5 dakika gibi kısa bir sürede hazırlayıp servis yapabilirsiniz.

minions-kek-yapimi

 

Parti dükkanım Stuart, kevin, bob ve arkadaşlarını çocuğunuzun doğum gününü en eğlenceli hale getirmek için çeşitli ürünlerini sizler için getirdi. Minion bardak, tabak, iyi ki doğdun yazısı, minions konuşma balonu ve çocukların oynarak eğleneceği minion pinyatayı partidükkanım mağaza ve online sitesinden temin edebilirsiniz. Doğum gününe gelen çocuğunuzun sevimli arkadaşları çılgın minionlara da teşekkür hediyeleri verebilmeniz için minion yapboz, minion not defteri, minion kalemler,  parti rozetleri, yazı tahtası ürünleriden almanızı öneririz. Bu çılgın doğum gününü ilerde tatlı bir hatıra olarak saklamak için resim çektirebileceğiniz minion hatıra resim çerçevelerini partidükkanım dan temin edebilirsiniz. Çılgınca bir doğumgünü partisine hazır mısınız?

Elinizdeki malzemelerden minions peçeteliklerden yapabilirsiniz.

minions-pecetelik-yapimi

Minions Parti Malzemeleri ile ilgili ürün satın almak için iletişim bölümünden online sitemizin adresine ulaşabilirsiniz.

Minions Parti Malzemeleri tanıtım videosu;