Minnie Mouse Partisi

0 341

Minnie Mouse Partisi; Walt Disney’in en eski ve en sevimli kahramanı Minnie mouse maceralarını devam ettirmek için partidükkanım’da. Minnie fare sempatik ve neşeli karakteriyle doğum günlerinizi de eğlenceli hale dönüştürecek. En eğlenceli doğum günü çocuğumun ki olsun diyorsanız aşağıda Minnie Mouse parti konseptini oluşturabileceğiniz ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

minnie-mouse-parti-konsept-malzemeleri-913x400

 

minnie-mouse-partisi-1

 

Minnie mouse partisi küçük sevimli bir o kadar şirin mi şirin tavırları ile çocukların en sevdiği çizgi film karakteridir. Sevimli minik çocuğunuza neşeli kahramanımız minnie mouse parti teması yakışır. Minnie mouse tabak, bardak, masa örtüsü, peçete, masa orta süsü, asma süs, happy birtday yazısı ve mickey mouse davetiyelerini partidükkanım mağaza ve sitesinde bulabilirsiniz.  Güler yüzlü, sempatik minnie mouse doğum günü süsleri ile partiniz keyifli hale gelecektir. Parti dükkanım olarak bol eğlenceli, bol kahkahalı yüzünüzden gülücüklerin eksik olmayacağı muhteşem bir doğum günü geçirmenizi dileriz.

 

minnie-mouse-partisi-2

 

minnie-mouse-partisi-3

 

Minnie Mouse Parti Malzemeleri ile ilgili ürün satın almak için iletişim sayfamızdan online satış linkine ulaşabilirsiniz.

Minnie Mouse Parti Malzemeleri tanıtım videosu;