Parti Fikirleri

0 493

Doğum günü planlamalarına başlarken.

Mükemmel bir doğum günü planlarken öncelikle partiniz için biraz zaman ayırmanız gerekmektedir. Partinize en az 15 gün kala başlamanız önerilir. Eğer internet üzeriden sipariş verilecek ise kargo ve ürün tedarik süreci de göz önünde bulundurarak 2 veyahut 3 hafta önce partinizi planlamış olmanız gerekmektedir.

Parti Fikirleri
Parti Fikirleri

Doğum günü süsleri alırken dikkat etmemiz gerekenler.

Doğum günü için tema seçimi yaptıktan sonra nasıl bir süsleme yapacaksanız, ona göre tema renklerine uygun süs seçimi yapılmalıdır. Örneğin tema renginiz ağırlıklı mavi ise mavi, açık mavi, gümüş renk temanız için iyi bir seçim olacaktır. Doğum günü süsleri alırken bu hususlara dikkat etmek gerekmektedir. Güzel bir süsleme için kağıt yelpaze süsler, petek süsler ve ponpon süsler ile birlikte balon ve folyo uçan balonlar tamamlayıcı olacaktır.

Parti Fikirleri
Parti Fikirleri

 

Parti Fikirleri
Parti Fikirleri

Doğum günü masa süslemeleri.

Tema seçimi ve süslemede kullanacak ürünleri tamamladıktan sonra sıra masa üzeri için yapılması gerekenlere geldi. Masa üzerine güzel bir sunum için pasta standı ile doğum günü pastasını masanın ortasına yerleştirelim. Muffin ve kurabiyeler hazırlayıp kek standı veya sunum için herhangi bir standa güzelce dizelim. Bunun yanı sıra renkli makaron ve şeker köşesi de hazırlayabilirsiniz. Hazırlanan diğer yiyecekleri de masa üzerine yerleştirdikten sonra masa etrafına masa eteği yada püskül süsler ile konseptimizi tamamlamış olacağız.

Parti Fikirleri

Birbirinden güzel parti fikirleri ile mükemmel bir doğum günü…

Aşağıda 1 yaş doğum günü için hazırlanmış Minnie Mouse partisinden örnek resimleri görebilirsiniz.

Masamız için masa örtüsü ve üzerine runner ile başlangıç yapabilirsiniz. Tabak, bardak, peçete, çatal, bıçak ve sunum için gerekli malzemeleri temin ettikten sonra, masa üzeri için hazırlanan cupcake ve muffinler ile albenisi güzel bir masa olacaktır. Masanın bulunduğu duvara yada tavandan sarkıtılmak üzere doğum günü süsleri ile ihtişamlı bir alan oluşturabilirsiniz. Bu süslerden en çok tercih edilenler ponpon süsler başta olmak üzere japon feneri, petek ve yelpaze süsler ile asmalı tavan süsleri iyi bir seçim olacaktır. Masamızda yer kaldıysa eğer masa orta süsleri ile masamızın görünümünü zenginleştirebiliriz.

1 yaş doğum günü hazırlıkları yaparken ilk yaş olması sebebiyle bir şeylerin eksik kalmasından hep endişe ederiz. Endişe etmenize hiç gerek yok. Doğru bir tema seçimi ve güvenli bir alışveriş sitesi ile kolayca bunun üstesinden gelebilirsiniz.

 

Parti Fikirleri
Parti Fikirleri

 

Parti Fikirleri
Parti Fikirleri

 

Parti Fikirleri
Parti Fikirleri

Doğum günü süsleri ile partinizi tamamlayın.

Doğum günü süslemeleri için yukarıda da belirttiğimiz gibi ponpon, yelpaze, kağıt japon feneri, petek süsler ile birlikte doğum günü afiş yazıları happy birthday iyi ki doğdun yazısı, flama bayrak süsler partiniz için tamamlayıcı olacaktır.

Masa için peçetelik, su şişesi bandı ve diğer objeler ile de güzel bir konsept oluşturabilirsiniz.

Güzel bir doğum günü yapmak için ne kadar bütçe ayırmanız gerekli, ürünleri fiyatları ve detayları için online satış sitemizi inceleyin. Hızlı teslimat, kaliteli ürün ve güvenli alışveriş seçeneği ile Parti Dükkanım ailesi olarak her zaman yanınızdayız.