Pinyata Oyunu

0 985

GÜLÜMSETEN PİNYATALAR BİZDEN!

Partilerinizi şenlendirecek olan pinyatalar sizlerin ve partilerinizin gözdesi olacaktır. Rengarenk, figürlü, krapon kağıtları ile süslenen neşeli hayvanların, kalplerin, çizgi kahramanların içleri şeker ve çikolatalarla doldurun. Hem sevimli hem de çocukların beğenisini kazanan pinyatalar, sizleri memnun ederken bizlerin de sizlerin sevincinize ortak olmamızı sağlar. Pinyata, uzun zamanlardan beri partilerin vazgeçilmez ürünüdür. Ülkemizde ve dış ülkelerde de yapılan özellikle çocukların doğum günü partilerinde oldukça yer bulan bir organizasyon ürünüdür.

Monster High Pinyata Fiyatlarıminions-pinyata-4

 

Pinyata nedir? pinyata oyunu nasıl oynanır?

Pinyata oyunu çok eğlenceli özellikle çocukların bayıldığı bir oyundur. Sopa yoluyla vurularak ya da ipleri çekilerek patlatılan pinyatalar çocukların uzanabileceği yerlere konulur. Oyun yetişkinlerin gözetimi altında oynatılır. Oyunu oynayacak kişiler bir sıra halinde dizilirler. Pinyataya vuracak kişiler tek tek alınır. Sıra ile her kişi 2 şer defa pinyataya vurur, sıra böylece devam eder taki şekerler dökülene dek. Pinyata patlatıldıktan sonra uçuşan şekerleri ve çikolataları yakalamaya çalışan çocukların yüzlerindeki gülümseme bizlerin ilham perileridir. Türlü parti ve organizasyonun vazgeçilmezi olan pinyatalarımız ve güvenilir duruşumuz ile sizlere keyif dolu zamanlar yaşatmak bizler için de bir zevktir.

 

Pinyata Oyunu Nasıl Oynanır
Pinyata Oyunu Nasıl Oynanır

Sadece doğum günlerinde çocukları sevindirmek için değil, cadılar bayramı, sünnet düğünü ve kostüm partisi ya da yapmak istediğiniz herhangi bir organizasyon için de hem organizasyona yardımcı olmak hem de organizasyonun en büyük eğlencesi olan pinyatalarımızı sizlerin beğenisine sunmak bizler için bir gurur kaynağıdır. İlkelerimizin esaslarından çıkmıyor ve siz değerli müşterilerimizi mutlu etmeye çalışıyoruz. Ayrıca güvenilir duruşumuz ve uygun fiyatlı ürünlerimizle en çok tercih edilen parti malzemeleri mağazası haline gelmiş bulunmaktayız. Bunun için de siz sevgili müşterilerimize teşekkürü borç bilmekteyiz.

starwars-pinyata-2dinozor-pinyata

Pinyata oyunu oynarken dikkat edilmesi gerekenler!

Çocuklar ve büyüklerin eğlenerek oynadığı bu oyunu oynarken dikkat edilmesi gereken noktalardan en önemlisi sopanın kontrolüdür. Pinyata sopası ne kadar plastik bir süslü bir çubuk olsa da dikkat etmek gerekir. Çocukların sıra ile büyüklerin kontrolü altında oynaması şartlar biridir. Sopa ile pinyata vuracak olan kişinin arkasında başka birinin olmamasına dikkat ediniz. Pinyatayı eğer bir yere bağlamadan elde ipini tutarak oynatıyorsanız pinyatanın yüksekliği çocukların boyunun yukarısında olmalıdır. Tutan kişi eline her ihtimal ile dikkat etmelidir.

Bizler sadece bir şirket değil aynı zamanda samimi bir aile gibiyiz. Sizlerin memnuniyetine bağlı olarak, yaptığımız işe ve kendimize olan güvenimizin kat ve kat arttığı bir aileyiz. Yüzünüzü güldüren her şey sizden yana olsun, sizden yana olan gülümsemenin sebebi de hep bizden olsun. Neşeyle kalın, mutlulukla kalın…

Pinyata nereden alınır? nasıl satın alabilirim? fiyatları nelerdir nasıl satın alabilirim? diye merak etmeyiniz web sitemizden bol çeşit ve uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. İletişim Bölümünden bize ulaşabilirsiniz.