Pj Mask Parti Konsepti

Pj Mask Parti Konsepti

1.581

Pj Mask Parti Konsepti

Pijamaskeliler olarak bilinen karakterlerimiz, Disney junior kanalda oynayan çizgi film miniklerimizin beğenisini kazanmıştır. Pj mask parti malzemeleri ve doğum günü süsleri bol çeşit ve ugun fiyatlar ile Parti Dükkanım dan temin edebilirsiniz.

Pj mask parti konsepti hazırlıkları yaparken neler yapmalı?

Öncelikle masa dekoru ve masa arkası için güzel süslemelerden başlamalıyız. Masa arkası için arka fon olarak son zamanlarda kullanılan asmalı süslerden ve krapon kağıtları çok tercih edilmektedir. Krapon kağıdndan ince şeritler yaparak konseptinize uygun renklerde uyum sağlayabilirsiniz.

pjmasks-parti-malzemeleri-dogum-gunu-susleri
pjmasks-parti-malzemeleri-dogum-gunu-susleri

Masa dekoru için saten masa örtüsü ve üzerine yine saten runner örtü ile kombin yapabilirsiniz. Masa örtülerimiz 150×205 cm uzunluğunda standart tüm masalar için kullanıma uygundur.

pjmasks-parti-malzemeleri-dogum-gunu-susleri
pjmasks-parti-malzemeleri-dogum-gunu-susleri

Pj masks doğum günü süsleri olarak flama bayrak, iyi ki doğdun yazısı balonlardan kullanabilirsiniz. Yeşil, kırmızı ve mavi renkli ponpon süsler, yelpaze süsler ve bunun gibi onlarca süs çeşidini web sitemizden inceleyebilirsiniz.

 pj-masks-16-kisilik-dogum-gunu-parti-seti.
pj-masks-16-kisilik-dogum-gunu-parti-seti.

Pijamaskeliler ekonomik parti setleri alarak kârlı çıkın!

Pijamaskeliler parti setlerini sizler için daha önceden hazırladık. Doğum günü partileriniz aceleye geldi, fazla vaktiniz yok yada ne alacağınızı tam olarak bilmiyorsanız parti setlerinden satın almak sizin için mantıklı bir çözüm olacaktır. Pj Masks parti seti alarak hem zamandan tasarruf edin hemde indirimli fiyat seçeneklerinden yararlanın. Alışverişinizi 150 tl üzerine tamamlayın kargo ücreti ödemeden artı bir kazan sağlayın.

 

pj-masks-8-kisilik-dogum-gunu-parti-seti
pj-masks-8-kisilik-dogum-gunu-parti-seti

Pijamaskeliler partisi düzenlerken yapılacaklar olarak…

Pj Masks partisi düzenlerken önce masa düzeni ve masa arkası süslemelerden bahsetmiştik. Masa düzeni yaparken masayı zenginleştirmek için neler yapılır? Örneklerden bazılarını şöyle sıralayabiliriz. Çocukların ve büyüklerin de en çok sevdiği muffinlerden başlayabiliriz. Pj Mask kek standı alarak masanıza şıklık katın. Kek standı üzerine ortalama 30 ile 35 adet orta boy muffin keklerden sığmaktadır. Renkli halka şekerlerden bir stant hazırlamak da masayı şirin gösterecektir. Yine Pj masks parti konsept renklerine uygun mısır kutularına, patlamış mısır hazırlayıp güzel bir sunum yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra, masanın bir yanına meşrubat köşesi hazırlamak işinizi kolaylaştıracaktır.

Pj masks doğum günü süsleri
Pj masks doğum günü süsleri

Alışverişleriniz için web sitemizi inceleyiniz. İndirimli ürünleri keşfetmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Pj Mask doğum günü süslerini incelemek için web sitemizi ziyaret ediniz.