Sevgiliye Özel Süsleme Malzemeleri

0 3.518

Sevgiliye Özel Süslemeler

Hayatta en değer verdiğiniz sevgiliniz için birbirinden özel malzemeler ile ona güzel anları yaşatın. İhtiyacınız olan Sevgiliye Özel Süsleme Malzemeleri temin ettiğinizde harika süslemeler ve kombinasyonlar elde edebilirsiniz. Güzel bir süsleme yapmak için neler gerekir beraber inceleyelim.

Sevgiliye Özel Süslemeler
Sevgiliye Özel Süslemeler

 

Sevgiliye özel süsleme için hangi ürünlerden almalıyım?

Sevgiliniz veya eşiniz için unutulmaz bir sürpriz yapmak onları şaşırtmak ve mutlu etmek hepimizin istediğidir elbette. Öyle bir süsleme yapmalı ki unutulmaz olsun. Öncelikle süslemeyi evde yada bir mekanda yapacaksanız o mekan için bir alan hesaplaması yapmanız gerekmektedir. Yapılan süslemeyi güzel kılan süslerin çok olması değil, hangi süsü nasıl ve nerede kullanmanızdır. Malzeme seçimi o yüzden önemlidir. Mekan geniş ve büyük ise süslerin büyük boy olması yapılan süslemeyi daha gösterişli kılacaktır.

Sevgiliye Özel Süslemeler
Sevgiliye Özel Süslemeler

Sevgiliye Özel Süsleme Malzemeleri içerisinde genel olarak kullanılmakta olan kırmızı renklerde kadife güller, ve kırmızı renklerde kalpli, yuvarlak tealight mumlar yer alır. En çok tercih edilen süslerden bazıları olarak;
Keçe seni seviyorum ve ı love you yazıları, kalpli ve güllü konfeti, kurutulmuş çiçek yaprakları, kalp balonlar ve buna benzer birçok ürün yer alır. Yine yeni gelen ürünlerimiz arasında keçeden yapılan masa süslemeleri çok rağbet görmektedir.

Sevgiliye Özel Süslemeler
Sevgiliye Özel Süslemeler

 

Sevgiliye özel süslemeleri nasıl elde ederim?

Farklı şekillerde, renklerde ve ebatlarda hem Online mağazamızda hemde perakende satış mağazamızda Sevgiliye Özel Süsleme Malzemeleri bulmanız mümkündür. Parti Dükkanım olarak zengin ürün çeşitliliği ile ihtiyacınız olabilecek tüm süsleme ürünlerini bir arada online olarak satın alabilirsiniz. İstanbul’da yaşıyorsanız eğer Anadolu yakası Ataşehir’de bulunan mağazamıza gelerek bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

 

kirmizi-kalp-folyo-balon-45-cm-1786-500x500 pembe-tealight-mum-25-li-500x500

 

romantik oda süsleme ile ilgili görsel sonucu

Sevgiliye-Özel-Ev-Oda-Masa-Süsleme-Folyo-Kalp-Balon

Balonlar süslemelerde yine olmazsa olmazlardandır. Eşiniz veya sevgilinizin baş harflerinden oluşan folyo uçan balon ve kırmızı renkte kalpli balonlar alıp sevdiğinizi mutlu edin. Sevgiliye Özel Süsleme Malzemeleri ile ister sevgilinizin doğum gününde, ister yıl dönümünde, isterseniz 14 Şubat gibi özel günlerde güzel bir süsleme yapabilirsiniz.

Kalpli Folyo Uçan Balon
Kalpli -Folyo -Uçan -Balon

Sevgiliye Özel Süsleme Malzemeleri olarak genellikle aşkın rengi kırmızıyı ve kalpleri tercih etmeliyiz. Aşkın rengi kırmızı mı bilinmez ama kırmızının sıcak bir renk olması her zaman dikkatleri üzerine çekmesi bir artıdır. Süsleme yaparken eşiniz veya sevgiliniz hakkında anılarınızdan oluşan cümleler, sözler, şiir ve bunun gibi özel durumlara yer vermeniz ona karşı duyulan sevgiyi iki kat daha hissettirecektir. Beraber çektiğiniz resimlerde süslemeler arasında yer alabilir.

 

 

Tüm ortamı süs malzemeleri ile tamamen sevginizi katarak yapmanız, daha içeri atılan ilk adımda şaşkınlığa uğramasını sağlayacaktır. İleriye yönelik olan sevimli ve romantik ilişkinizde güzel bir hatıra olarak kalacaktır.

 

 

Sevgiliye Özel Mekan Süsleme

İnsanlar onlara verilen değeri asla unutmazlar. Onu mutlu edebilmek için büyük paralar vermeye gerek yok aslında. Sevgiliye Özel Süsleme Malzemeleri ile güzel süslemeler yaparak, güzel bir kolye, yüzük veya küpe almanız yeterli olacaktır. Etkileyici olmanın temelini süslemeler ve güzel bir hediye oluşturmaktadır. Gül yaprakları ile bir yürüme yolu ve sağdan soldan yanan mumlar loş bir ortam unutulmaz bir anı…

Sevgiliye özel süslemeler hangi durumlarda kullanılır?

*Evlilik yıl dönümü süslemeleri
*Evlilik teklifi için süslemelerde
*Sevgili veya eş için doğum günü süslemeleri
*Tanışma yıl dönümlerinde
*En özel anlarınızda

Sevgiliye özel sürpriz hazırlamak için süsleme malzemeleri listesi;

Balon çeşitleri
Harf ve rakam folyo balonlar
Kırmızı kalpli folyo balonlar
Kalpli lateks balonlar
Uçan balonlar (Helyumlu balon şişirmek için Helyum tüpü)
Mum çeşitleri
Kırmızı kalpli mum
Yuvarlak tealight mum
Dekoratif mumlar
Süsleme malzemeleri
Keçe benimle evlenir misin, seni seviyorum ve ı love you yazısı
Köpük (strafor) benimle evlenir misin, seni seviyorum ve ı love you yazısı
Kalpli asmalı süsler
Kalpli asmalı dizi süsler
Led mumlar
Yapak gül yaprakları
Kurutulmuş çiçek yaprakları
Konfetiler Güllü – Kalpli
Kürdanlar ve dahası
Tüm süsleme malzemelerini Parti Dükkanım mağazasında ve sanal mağazamızda bulabilir kolayca satın alabilirsiniz. Sevgiliye özel süsleme malzemeleri için hemen alışverişe başla.