Star Wars Partisi

0 462

Star Wars Partisi; Macera devam ediyor…. Yıldız Savaşları’nın destanı mağazamız ve internet sitemizde. Yoda der ki” Kahraman oğlunuzun doğum günü için parti dükkanım en uygun ve kaliteli Star Wars Parti Malzemeleri -ni sizler için getirdi. ‘’Dart Vader” artık kaçış yok. Sizleri bekliyoruz.

Çok uzun zaman önce uzak bir galaksiden koparak partinizin mekanına geliyoruz. Yoda, Dart Vader, obi wan star wars parti setlerini sizler için hazırladık.

 

star-wars-heroes-16-kisilik-parti-seti-2-500x500

Star Wars Parti Seti 16 Kişilik

 

star-wars-heroes-16-kisilik-full-parti-seti-2-500x500

Star Wars Süper Set 16 Kişilik

Parti konseptiniz için en uygun ve kaliteli star wars tabak, bardak, masa örtüsü, kapı bannneri, peçete, bayrak set, happy birthday yazısı, Vader plastik maske alabilir ve gelen misafirlerinize şapka, rozet, not defterini şık poşetler içine koyarak hediye edebilirsiniz. Doğum günlerinin vazgeçilmezi star wars pinyata ile partilerinizi daha da eğlenceli hale dönüştürebilirsiniz.

Her neslin bir efsanesi, her yolculuğun bir ilk adımı, her güzel keyifli heyecan dolu doğum günü partilerinin tek adresi parti dükkanım sizler için var. Güç ve mutluluk sizlerle olsun… Evinizin kahramanı oğlunuzun doğum günü kutlu olsun…

Star Wars Parti Malzemeleri ile ilgili ürün satın almak için iletişim bölümünden online satış linkine ulaşabilirsiniz.

Star Wars Parti Malzemeleri tanıtım videosu;

star-wars-parti-malzemeleri-susleri-fiyati

star-wars-parti-malzemeleri-susleri-fiyati2